Andrej Bělocvětov - Soubor 22 kreseb a 3 grafik

rozměry od: 13x11 cm do 34x26 cm, některé signovány Bělocvetov, nerámované.

1923, Praha - 1997, Praha

Pozn.: Pochází z umělcovy pozůstalosti, většinou v horším stavu.

2071. Soubor 22 kreseb a 3 grafik
Dražba ukončena:26.03.2015 21:02:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč