Andrej Bělocvětov - Soubor 273 kusů kreseb, skic

Několik signováno Bělocvetov, volné listy.

1923, Praha - 1997, Praha

Pozn.: Většina poškozena.

2455. Soubor 273 kusů kreseb, skic
Dražba ukončena:28.05.2015 20:30:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč