Andrej Bělocvětov - Zátiší s lahví vína

Olej na plátně, 60x48 cm, signováno vpravo dole Bělocvetov, rám.

1923, Praha - 1997, Praha

3055. Zátiší s lahví vína
Dražba ukončena:30.09.2015 22:25:50
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč