Andrej Bělocvětov - Zátiší s rybami a sklenicí

Olej na kartonu, 25x36 cm, signováno vlevo dole Bělocvetov 54, rám.

1923, Praha - 1997, Praha

2211. Zátiší s rybami a sklenicí
Dražba ukončena:27.05.2015 19:41:25
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč