Andrej Bělocvětov - Děvčátko

Olej na plátně, 28x19 cm. Signováno vpravo nahoře Belocvetov. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

23638. Děvčátko
Dražba ukončena:31.10.2018 20:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč