Andrej Bělocvětov - Dívčí portrét

Kresba, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Bělocvetov 71. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

46000. Dívčí portrét
Dražba ukončena:10.06.2020 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč