Andrej Bělocvětov - Matka s dítětem - Květina

Akryl na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Bělocvětov 90. Rámováno.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Andrey Pilařové - Bělocvětové. Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
89752. Matka s dítětem - Květina
Dražba ukončena:23.02.2023 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč