Andrej Bělocvětov - Milenci

Kresba, 63x45 cm. Signováno vlevo nahoře Bělocvětov 66. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno dcerou autora.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

76786. Milenci
Dražba ukončena:12.05.2022 23:24:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč