Andrej Bělocvětov - Portrét Josefa Sudka

Kresba, 30x20 cm. Signováno vlevo dole Belocvetov. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír v rozích mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

45490. Portrét Josefa Sudka
Dražba ukončena:28.05.2020 22:17:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč