Andrej Bělocvětov - Ryby

Pastel, 38x48 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko Andrej Belocvetov. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

11715. Ryby
Dražba ukončena:28.06.2017 19:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč