Andrej Bělocvětov - Soubor 2 kreseb

rozměry: 37x20 cm a 27x20 cm, obě signovány Bělocvetov, 1x rám, zaskleno, 1x volný list.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

12933. Soubor 2 kreseb
Dražba ukončena:11.10.2017 20:05:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč