Andrej Bělocvětov - Žena

Kresba, 30x20 cm. Signováno vlevo nahoře tužkou Bělocvětov 75. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozeno.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

57051. Žena
Dražba ukončena:18.03.2021 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč