Andy Warhol - Campbell´s condensed consommé

Serigrafie, 43x25 cm, signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu razítko.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

14106. Campbell´s condensed consommé
Dražba ukončena:15.11.2017 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč