Andy Warhol - Marilyn

Serigrafie, 60x60 cm, signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

12297. Marilyn
Dražba ukončena:20.09.2017 19:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč