Andy Warhol - Marilyn Monroe

Granolitografie, 40x40 cm, signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol, rám, plexisklo.

Pozn.: Limitovaná edice z roku 1986.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

14522. Marilyn Monroe
Dražba ukončena:29.11.2017 19:14:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč