Andy Warhol - Muhammad Ali

Litografie 30/100, 38x31 cm. Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát Společnosti Andyho Warhola, Medzilaborce. Ruční papír. Slepotiskové razítko.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

52456. Muhammad Ali
Dražba ukončena:12.11.2020 19:52:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč