Andy Warhol - Pelé

Nejdelší strana: 58 cm

Litografie, 37x37 cm. 71/100. Signováno vpravo dole Andy Warhol. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát Andy Warhol Collection.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

111248. Pelé
Dražba ukončena:04.02.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč