Andy Warhol - Santa Claus

Litografie 10/100, 33x32 cm. Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Rám, sklo.

Pozn.: K dílu přiložen certifikát společnosti Andyho Warhola, Medzilaborce

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

34512. Santa Claus
Dražba ukončena:18.09.2019 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč