Olej na plátně, 32x48 cm. Signováno vpravo dole A. Costa. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo bylo v prosinci 2018 odborně restaurováno Marií Zmydlenou. Přiložena restaurátorská zpráva.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1858 – 1911
Italský malíř.