Anglie přelom 19. a 20. století - Broušená váza s ruční malbou

Rubínové sklo, výška 23 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Anglie přelom 19. a 20. století
120139. Broušená váza s ruční malbou
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč