Anna Suchardová - Boudová - Zátiší s hrozny a ovocem

Kombinovaná technika, 40x87 cm, signováno vpravo dole Suchardová - Boudová, rám, zaskleno.

Pozn.: Datováno 1895. Rám poškozen.

5854. Zátiší s hrozny a ovocem
Dražba ukončena:26.10.2016 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč