Antal Berkes - Budapešť

Olej na překližce, 50x68 cm. Signováno vpravo dole Berkes A. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1874 – 1938
Maďarský impresionistický malíř.

92987. Budapešť
Dražba ukončena:26.04.2023 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč