Olej na překližce, 50x68 cm. Signováno vpravo dole Berkes A. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1874 – 1938 Maďarský impresionistický malíř.