Antal Berkes - Ludvigovy mlýny

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Berkes A. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1874 – 1938
Maďarský impresionistický malíř.

108899. Ludvigovy mlýny
Dražba ukončena:10.01.2024 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč