Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Berkes A. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 66 cm
o autorovi: 1874 – 1938 Maďarský impresionistický malíř.