Antal Neogrady - Myslivec v zimním lese

Kombinovaná technika, 19x22 cm. Signováno vpravo dole A. Neogrady. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta poškozeny.

o autorovi: 1861 – 1942
Maďarský malíř slovenského původu.

31013. Myslivec v zimním lese
Dražba ukončena:24.04.2019 20:57:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 500 Kč