Antal Neogrady - Procházka v přírodě

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vlevo dole Neogrady A. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1861 – 1942
Maďarský malíř slovenského původu.

74481. Procházka v přírodě
Dražba ukončena:31.03.2022 21:36:05
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč