Ante Trstenjak

43572. Hostinec

popis: Olej na plátně. 70x58 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 11 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:17:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč