Ante Trstenjak

43566. Plachetnice v přístavu

popis: Olej na plátně. 55x68 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 15 dnů, 10 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 000 Kč