Ante Trstenjak - Plachetnice v přístavu

Olej na plátně. 55x68 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Ante Trstenjak
43566. Plachetnice v přístavu
Dražba ukončena:22.04.2020 20:16:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč