Ante Trstenjak - Rybáři v přístavu.

Olej na kartonu. 44x55 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Ante Trstenjak
43564. Rybáři v přístavu.
Dražba ukončena:22.04.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:16 000 Kč