Ante Trstenjak

43564. Rybáři v přístavu.

popis: Olej na kartonu. 44x55 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 12 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 500 Kč