Ante Trstenjak

43557. Utopený

popis: Olej na kartonu. 65x50 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

zbývá: 15 dnů, 11 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 000 Kč