Ante Trstenjak - Utopený

Olej na kartonu. 65x50 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Ante Trstenjak
43557. Utopený
Dražba ukončena:22.04.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč