Antiveduto Grammatica - okruh (atr.) - Alegorie míru (Pax) a mírnosti (Temperantia)

Olej na mědi, 38x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

Itálie (?) počátek 17. století.

114874. Alegorie míru (Pax) a mírnosti (Temperantia)
Dražba ukončena:28.04.2024 20:03:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč