Ladislav Pelc - Dobrou noc...přeje národní podnik Xaverov, Jingle Bells

Olej na plátně, 30x20 cm, signováno vpravo dole Pelc 99, rám.

3121. Dobrou noc...přeje národní podnik Xaverov, Jingle Bells
Dražba ukončena:25.11.2015 19:54:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč