Ladislav Pelc - Dobrou noc...přeje národní podnik Xaverov, Jingle Bells

Olej na plátně, 30x20 cm, signováno vpravo dole Pelc 99, rám.

5465. Dobrou noc...přeje národní podnik Xaverov, Jingle Bells
Dražba ukončena:28.09.2016 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč