Antonín Augusta - Šumava

Olej na plátně, 50x75 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

2156. Šumava
Dražba ukončena:26.03.2015 22:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč