Antonín Augusta

306685. Chaloupky

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:05:25

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč