Antonín Augusta - Oráč

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

8855. Oráč
Dražba ukončena:30.03.2017 18:39:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč