Antonín Augusta - Ovocný trh

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

37919. Ovocný trh
Dražba ukončena:27.11.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč