Antonín Augusta

37919. Ovocný trh

popis: Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:13:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 000 Kč