Antonín Augusta - Párové obrazy Léto a Zima

Olej na plátně, oba 18x30 cm. Oba signovány vpravo dole A.Augusta.Oba rámovány.

Pozn.:rámy i malby poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

300066. Párové obrazy Léto a Zima
Dražba ukončena:14.08.2019 20:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč