Antonín Augusta - Podzim u řeky

Olej na plátně, 50x74 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

70453. Podzim u řeky
Dražba ukončena:19.12.2021 20:31:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč