Antonín Augusta - Pohled do údolí

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn. Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

21437. Pohled do údolí
Dražba ukončena:28.06.2018 19:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč