Antonín Augusta - Soubor 2 prací

1x olej na kartonu, 1x olej na plátně, 24x23 cm, 26x39 cm. 1x signováno, 1x přípis na druhé straně A. Augusta 1935 zima v Beskydech. 2x rámováno.

Pozn.: Rámy i malby poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

305794. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:10.08.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč