A. Augusta - Soubor 3 prací

3x olej na kartonu, 2x 31x17 cm, 1x 17x31 cm. Všechny signovány A. Augusta. 3x rámováno.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

305325. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:22.06.2020 20:18:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč