Antonín Augusta - V horách

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vlevo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

306251. V horách
Dražba ukončena:28.09.2020 20:24:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč