Antonín Augusta - Vlčí máky

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

53029. Vlčí máky
Dražba ukončena:26.11.2020 21:18:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč