Antonín Augusta

53029. Vlčí máky

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:18:20

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč