Antonín Augusta - Výhled do kraje

Olej na plátně, 38x47 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

20616. Výhled do kraje
Dražba ukončena:31.05.2018 21:42:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč