Antonín Augusta - Výhled do kraje

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

36833. Výhled do kraje
Dražba ukončena:31.10.2019 22:11:15
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč