Antonín Augusta - Zima u chalup

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole A.Augusta. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

300525. Zima u chalup
Dražba ukončena:03.09.2019 20:36:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 400 Kč