Antonín Augusta - Zima ve vesnici

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

22332. Zima ve vesnici
Dražba ukončena:26.09.2018 18:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč