Antonín Augusta - Zimní chaloupky

Olej na plátně, 18x30 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

32279. Zimní chaloupky
Dražba ukončena:29.05.2019 19:12:31
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč