Antonín Augusta - Zimní nálada

Olej na kartonu. 50x35 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

40094. Zimní nálada
Dražba ukončena:30.01.2020 21:10:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč