Antonín Boubín Toňátko - Procházka v zimě

Olej na kartonu. 74x90 cm. Signováno vpravo dole A. Boubín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

40822. Procházka v zimě
Dražba ukončena:26.02.2020 20:16:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč